CFM14JA68R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CFM14JA68R0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CFM14JA68R0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 68 OHM 1/4W 5% CF MINI
listoch: 1.CFM14JA68R0.pdf2.CFM14JA68R0.pdf
  • správa
Špecifikácie CFM14JA68R0
Číslo dielu CFM14JA68R0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 68 OHM 1/4W 5% CF MINI Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4227798 pcs Dátový hárok 1.CFM14JA68R0.pdf2.CFM14JA68R0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient 0/ -400ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
séria CFM odpor 68 Ohms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená CFM 1/4 68 5% T