CFM14JA3M30
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CFM14JA3M30 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CFM14JA3M30
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 3.3M OHM 1/4W 5% CF MINI
listoch: 1.CFM14JA3M30.pdf2.CFM14JA3M30.pdf
  • správa
Špecifikácie CFM14JA3M30
Číslo dielu CFM14JA3M30 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 3.3M OHM 1/4W 5% CF MINI Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4328116 pcs Dátový hárok 1.CFM14JA3M30.pdf2.CFM14JA3M30.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient 0/ -1500ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
séria CFM odpor 3.3 MOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená CFM 1/4 3.3M 5% T