CFM14JA220R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CFM14JA220R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CFM14JA220R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 220 OHM 1/4W 5% CF MINI
listoch: 1.CFM14JA220R.pdf2.CFM14JA220R.pdf
  • správa
Špecifikácie CFM14JA220R
Číslo dielu CFM14JA220R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 220 OHM 1/4W 5% CF MINI Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4681319 pcs Dátový hárok 1.CFM14JA220R.pdf2.CFM14JA220R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient 0/ -400ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
séria CFM odpor 220 Ohms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená CFM 1/4 220 5% T