CFM12JT620K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CFM12JT620K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CFM12JT620K
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 620K OHM 1/2W 5% CF MINI
listoch: 1.CFM12JT620K.pdf2.CFM12JT620K.pdf
  • správa
Špecifikácie CFM12JT620K
Číslo dielu CFM12JT620K Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 620K OHM 1/2W 5% CF MINI Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4455283 pcs Dátový hárok 1.CFM12JT620K.pdf2.CFM12JT620K.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient 0/ -850ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.091" Dia x 0.256" L (2.30mm x 6.50mm)
séria CFM odpor 620 kOhms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená CFM 1/2 620K 5% R
S620KHTR
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 620 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film zloženie Carbon Film