CFM12JA560K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CFM12JA560K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CFM12JA560K
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 560K OHM 1/2W 5% CF MINI
listoch: 1.CFM12JA560K.pdf2.CFM12JA560K.pdf
  • správa
Špecifikácie CFM12JA560K
Číslo dielu CFM12JA560K Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 560K OHM 1/2W 5% CF MINI Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4521428 pcs Dátový hárok 1.CFM12JA560K.pdf2.CFM12JA560K.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient 0/ -850ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.091" Dia x 0.256" L (2.30mm x 6.50mm)
séria CFM odpor 560 kOhms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená CFM 1/2 560K 5% T