CFM12JA30R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CFM12JA30R0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CFM12JA30R0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 30 OHM 1/2W 5% CF MINI
listoch: 1.CFM12JA30R0.pdf2.CFM12JA30R0.pdf
  • správa
Špecifikácie CFM12JA30R0
Číslo dielu CFM12JA30R0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 30 OHM 1/2W 5% CF MINI Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4645084 pcs Dátový hárok 1.CFM12JA30R0.pdf2.CFM12JA30R0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient 0/ -400ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.091" Dia x 0.256" L (2.30mm x 6.50mm)
séria CFM odpor 30 Ohms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená CFM 1/2 30 5% T