CFM12JA270R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CFM12JA270R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CFM12JA270R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 270 OHM 1/2W 5% CF MINI
listoch: 1.CFM12JA270R.pdf2.CFM12JA270R.pdf
  • správa
Špecifikácie CFM12JA270R
Číslo dielu CFM12JA270R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 270 OHM 1/2W 5% CF MINI Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4492070 pcs Dátový hárok 1.CFM12JA270R.pdf2.CFM12JA270R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient 0/ -400ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.091" Dia x 0.256" L (2.30mm x 6.50mm)
séria CFM odpor 270 Ohms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená CFM 1/2 270 5% T