CFM12GT270R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CFM12GT270R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 270 OHM 1/2W 2% AXIAL
listoch: 1.CFM12GT270R.pdf2.CFM12GT270R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie CFM12GT270R
Číslo dielu CFM12GT270R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 270 OHM 1/2W 2% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5662801 pcs Dátový hárok 1.CFM12GT270R.pdf2.CFM12GT270R.pdf
tolerancia ±2% Teplotný koeficient 0/ -400ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
séria CFM odpor 270 Ohms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 270 Ohms ±2% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film