CFF12JT150R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CFF12JT150R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 150 OHM 1/2W 5% AXIAL
listoch: 1.CFF12JT150R.pdf2.CFF12JT150R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie CFF12JT150R
Číslo dielu CFF12JT150R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 150 OHM 1/2W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4068099 pcs Dátový hárok 1.CFF12JT150R.pdf2.CFF12JT150R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient 0/ -400ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm)
séria CFF odpor 150 Ohms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Flame Proof, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 150 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Carbon Film