CF1JT5K60
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF1JT5K60 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CF1JT5K60
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 5.6K OHM 1W 5% AXIAL
listoch: 1.CF1JT5K60.pdf2.CF1JT5K60.pdf
  • správa
Špecifikácie CF1JT5K60
Číslo dielu CF1JT5K60 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 5.6K OHM 1W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1555995 pcs Dátový hárok 1.CF1JT5K60.pdf2.CF1JT5K60.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient 0/ -400ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
séria CF odpor 5.6 kOhms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená CF 1 5.6K 5% R