CF1JT390R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF1JT390R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CF1JT390R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 390 OHM 1W 5% AXIAL
listoch: 1.CF1JT390R.pdf2.CF1JT390R.pdf
  • správa
Špecifikácie CF1JT390R
Číslo dielu CF1JT390R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 390 OHM 1W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1463016 pcs Dátový hárok 1.CF1JT390R.pdf2.CF1JT390R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient 0/ -400ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
séria CF odpor 390 Ohms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená CF 1 390 5% R