CF1JT20K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CF1JT20K0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 20K OHM 1W 5% AXIAL
listoch: 1.CF1JT20K0.pdf2.CF1JT20K0.pdf
  • správa
Špecifikácie CF1JT20K0
Číslo dielu CF1JT20K0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 20K OHM 1W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1467334 pcs Dátový hárok 1.CF1JT20K0.pdf2.CF1JT20K0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient 0/ -500ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
séria CF odpor 20 kOhms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 20 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film