CF1JT12R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF1JT12R0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CF1JT12R0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 12 OHM 1W 5% AXIAL
listoch: 1.CF1JT12R0.pdf2.CF1JT12R0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie CF1JT12R0
Číslo dielu CF1JT12R0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 12 OHM 1W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1463158 pcs Dátový hárok 1.CF1JT12R0.pdf2.CF1JT12R0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient 0/ -400ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
séria CF odpor 12 Ohms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená CF 1 12 5% R
CF1125%R
CF1125%R-ND
CF112JR
CF112JR-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 12 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film zloženie Carbon Film