CF1JA430R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF1JA430R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CF1JA430R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 430 OHM 1W 5% AXIAL
listoch: 1.CF1JA430R.pdf2.CF1JA430R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie CF1JA430R
Číslo dielu CF1JA430R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 430 OHM 1W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1299290 pcs Dátový hárok 1.CF1JA430R.pdf2.CF1JA430R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient 0/ -400ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
séria CF odpor 430 Ohms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená CF 1 430 5% T