CF18JT510R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF18JT510R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CF18JT510R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 510 OHM 1/8W 5% CF AXIAL
listoch: 1.CF18JT510R.pdf2.CF18JT510R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie CF18JT510R
Číslo dielu CF18JT510R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 510 OHM 1/8W 5% CF AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3117170 pcs Dátový hárok 1.CF18JT510R.pdf2.CF18JT510R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient 0/ -400ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
séria CF odpor 510 Ohms
Výkon (watty) 0.125W, 1/8W obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená CF1/8510JRCT
CF1/8510JRCT-ND
CF18JT510RCT
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 510 Ohms ±5% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film zloženie Carbon Film