CF18JT47K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF18JT47K0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CF18JT47K0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 47K OHM 1/8W 5% CF AXIAL
listoch: 1.CF18JT47K0.pdf2.CF18JT47K0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie CF18JT47K0
Číslo dielu CF18JT47K0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 47K OHM 1/8W 5% CF AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3120417 pcs Dátový hárok 1.CF18JT47K0.pdf2.CF18JT47K0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient 0/ -500ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
séria CF odpor 47 kOhms
Výkon (watty) 0.125W, 1/8W obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená CF1/847KJRCT
CF1/847KJRCT-ND
CF18JT47K0CT
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 47 kOhms ±5% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film zloženie Carbon Film