CF18JT1R30
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF18JT1R30 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CF18JT1R30
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 1.3 OHM 1/8W 5% AXIAL
listoch: 1.CF18JT1R30.pdf2.CF18JT1R30.pdf
  • správa
Špecifikácie CF18JT1R30
Číslo dielu CF18JT1R30 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 1.3 OHM 1/8W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4613298 pcs Dátový hárok 1.CF18JT1R30.pdf2.CF18JT1R30.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±400ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
séria CF odpor 1.3 Ohms
Výkon (watty) 0.125W, 1/8W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená CF 1/8 1.3 5% R