CF18JT15M0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF18JT15M0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CF18JT15M0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 15M OHM 1/8W 5% AXIAL
listoch: 1.CF18JT15M0.pdf2.CF18JT15M0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie CF18JT15M0
Číslo dielu CF18JT15M0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 15M OHM 1/8W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5869193 pcs Dátový hárok 1.CF18JT15M0.pdf2.CF18JT15M0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient 0/ -1500ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
séria CF odpor 15 MOhms
Výkon (watty) 0.125W, 1/8W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená CF 1/8 15M 5% R