CF18JT130K
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
CF18JT130K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CF18JT130K
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 130K OHM 1/8W 5% CF AXIAL
listoch: 1.CF18JT130K.pdf2.CF18JT130K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie CF18JT130K
Číslo dielu CF18JT130K Výrobca Stackpole Electronics Inc.
popis RES 130K OHM 1/8W 5% CF AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3555845 pcs Dátový hárok 1.CF18JT130K.pdf2.CF18JT130K.pdf
Napájacie napätie - AC - Napätie - práca 0.125W, 1/8W
Napätie - porucha Axial Hrúbka (Max) 0/ -850ppm/°C
Veľkosť / rozmer 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm) séria CF
Stav RoHS Cut Tape (CT) polarizácia Axial
Ostatné mená CF1/8130KJRCT
CF1/8130KJRCT-ND
CF18JT130KCT
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Výrobné číslo výrobcu CF18JT130K Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety FIFO je 2
Rozšírený popis 130k Ohm ±5% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±5%
popis RES 130K OHM 1/8W 5% CF AXIAL Povlak, typ puzdra Carbon Film