CF18JA15R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF18JA15R0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CF18JA15R0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 15 OHM 1/8W 5% AXIAL
listoch: 1.CF18JA15R0.pdf2.CF18JA15R0.pdf
  • správa
Špecifikácie CF18JA15R0
Číslo dielu CF18JA15R0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 15 OHM 1/8W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4622339 pcs Dátový hárok 1.CF18JA15R0.pdf2.CF18JA15R0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient 0/ -400ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
séria CF odpor 15 Ohms
Výkon (watty) 0.125W, 1/8W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená CF 1/8 15 5% T