CF18GT5K60
Prehľad produktov
Číslo dielu: CF18GT5K60
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 5.6K OHM 1/8W 2% AXIAL
listoch: 1.CF18GT5K60.pdf2.CF18GT5K60.pdf
  • správa
Špecifikácie CF18GT5K60
Číslo dielu CF18GT5K60 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 5.6K OHM 1/8W 2% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5915287 pcs Dátový hárok 1.CF18GT5K60.pdf2.CF18GT5K60.pdf
tolerancia ±2% Teplotný koeficient 0/ -400ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
séria CF odpor 5.6 kOhms
Výkon (watty) 0.125W, 1/8W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Poruchovosť - Detailný popis 5.6 kOhms ±2% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film