CF18GT13K0
Prehľad produktov
Číslo dielu: CF18GT13K0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 13K OHM 1/8W 2% AXIAL
listoch: 1.CF18GT13K0.pdf2.CF18GT13K0.pdf
  • správa
Špecifikácie CF18GT13K0
Číslo dielu CF18GT13K0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 13K OHM 1/8W 2% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5441755 pcs Dátový hárok 1.CF18GT13K0.pdf2.CF18GT13K0.pdf
tolerancia ±2% Teplotný koeficient 0/ -500ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
séria CF odpor 13 kOhms
Výkon (watty) 0.125W, 1/8W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Poruchovosť - Detailný popis 13 kOhms ±2% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film