CF14JT3M30
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF14JT3M30 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CF14JT3M30
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 3.3M OHM 1/4W 5% AXIAL
listoch: 1.CF14JT3M30.pdf2.CF14JT3M30.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
10000 pcs
  • správa
Špecifikácie CF14JT3M30
Číslo dielu CF14JT3M30 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 3.3M OHM 1/4W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 8958818 pcs Dátový hárok 1.CF14JT3M30.pdf2.CF14JT3M30.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient 0/ -1500ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
séria CF odpor 3.3 MOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená CF 1/4 3.3M 5% R