CF14JA750K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF14JA750K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CF14JA750K
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 750K OHM 1/4W 5% AXIAL
listoch: 1.CF14JA750K.pdf2.CF14JA750K.pdf
  • správa
Špecifikácie CF14JA750K
Číslo dielu CF14JA750K Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 750K OHM 1/4W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 6498220 pcs Dátový hárok 1.CF14JA750K.pdf2.CF14JA750K.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient 0/ -850ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
séria CF odpor 750 kOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená CF 1/4 750K 5% T