CF14JA22K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF14JA22K0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CF14JA22K0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 22K OHM 1/4W 5% AXIAL
listoch: 1.CF14JA22K0.pdf2.CF14JA22K0.pdf
  • správa
Špecifikácie CF14JA22K0
Číslo dielu CF14JA22K0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 22K OHM 1/4W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5581540 pcs Dátový hárok 1.CF14JA22K0.pdf2.CF14JA22K0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient 0/ -500ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
séria CF odpor 22 kOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená CF 1/4 22K 5% T