CF14JA1M10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CF14JA1M10
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 1.1M OHM 1/4W 5% AXIAL
listoch: 1.CF14JA1M10.pdf2.CF14JA1M10.pdf
  • správa
Špecifikácie CF14JA1M10
Číslo dielu CF14JA1M10 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 1.1M OHM 1/4W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5725513 pcs Dátový hárok 1.CF14JA1M10.pdf2.CF14JA1M10.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient 0/ -1500ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
séria CF odpor 1.1 MOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 1.1 MOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film