CF14JA18R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CF14JA18R0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 18 OHM 1/4W 5% AXIAL
listoch: 1.CF14JA18R0.pdf2.CF14JA18R0.pdf
  • správa
Špecifikácie CF14JA18R0
Číslo dielu CF14JA18R0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 18 OHM 1/4W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 6482080 pcs Dátový hárok 1.CF14JA18R0.pdf2.CF14JA18R0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient 0/ -400ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
séria CF odpor 18 Ohms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 18 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film