CF14GT1K30
Prehľad produktov
Číslo dielu: CF14GT1K30
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 1.3K OHM 1/4W 2% AXIAL
listoch: 1.CF14GT1K30.pdf2.CF14GT1K30.pdf
  • správa
Špecifikácie CF14GT1K30
Číslo dielu CF14GT1K30 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 1.3K OHM 1/4W 2% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 6604414 pcs Dátový hárok 1.CF14GT1K30.pdf2.CF14GT1K30.pdf
tolerancia ±2% Teplotný koeficient 0/ -400ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
séria CF odpor 1.3 kOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Poruchovosť - Detailný popis 1.3 kOhms ±2% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film