CF12JT4M70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF12JT4M70 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CF12JT4M70
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 4.7M OHM 1/2W 5% AXIAL
listoch: 1.CF12JT4M70.pdf2.CF12JT4M70.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie CF12JT4M70
Číslo dielu CF12JT4M70 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 4.7M OHM 1/2W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4963076 pcs Dátový hárok 1.CF12JT4M70.pdf2.CF12JT4M70.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient 0/ -1500ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm)
séria CF odpor 4.7 MOhms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Cut Tape (CT)