CF12JT3M60
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
CF12JT3M60 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CF12JT3M60
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 3.6M OHM 1/2W 5% AXIAL
listoch: 1.CF12JT3M60.pdf2.CF12JT3M60.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie CF12JT3M60
Číslo dielu CF12JT3M60 Výrobca Stackpole Electronics Inc.
popis RES 3.6M OHM 1/2W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5136362 pcs Dátový hárok 1.CF12JT3M60.pdf2.CF12JT3M60.pdf
Napájacie napätie - AC - Napätie - práca 0.5W, 1/2W
Napätie - porucha Axial Hrúbka (Max) 0/ -1500ppm/°C
Veľkosť / rozmer 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm) séria CF
Stav RoHS Cut Tape (CT) polarizácia Axial
Ostatné mená CF12JT3M60CT Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Výrobné číslo výrobcu CF12JT3M60 Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety FIFO je 2
Rozšírený popis 3.6M Ohm ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±5%
popis RES 3.6M OHM 1/2W 5% AXIAL Povlak, typ puzdra Carbon Film