CF12JB3R90
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
CF12JB3R90 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CF12JB3R90
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 3.9 OHM 1/2W 5% AXIAL
listoch: 1.CF12JB3R90.pdf2.CF12JB3R90.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie CF12JB3R90
Číslo dielu CF12JB3R90 Výrobca Stackpole Electronics Inc.
popis RES 3.9 OHM 1/2W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5798096 pcs Dátový hárok 1.CF12JB3R90.pdf2.CF12JB3R90.pdf
Napájacie napätie - AC - Napätie - práca 0.5W, 1/2W
Napätie - porucha Axial Hrúbka (Max) ±400ppm/°C
Veľkosť / rozmer 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm) séria CF
Stav RoHS Bulk polarizácia Axial
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobné číslo výrobcu CF12JB3R90 Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety FIFO je 2
Rozšírený popis 3.9 Ohm ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±5%
popis RES 3.9 OHM 1/2W 5% AXIAL Povlak, typ puzdra Carbon Film