CB7JBR360
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB7JBR360 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CB7JBR360
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.36 OHM 7W 5% CERAMIC WW
listoch: 1.CB7JBR360.pdf2.CB7JBR360.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie CB7JBR360
Číslo dielu CB7JBR360 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.36 OHM 7W 5% CERAMIC WW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 491338 pcs Dátový hárok 1.CB7JBR360.pdf2.CB7JBR360.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±800ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.374" Square x 1.378" L (9.50mm x 35.00mm)
séria CB odpor 360 mOhms
Výkon (watty) 7W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená CB 7 0.36 5% B