CB7JB1R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB7JB1R00 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CB7JB1R00
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 1 OHM 7W 5% CERAMIC WW
listoch: 1.CB7JB1R00.pdf2.CB7JB1R00.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie CB7JB1R00
Číslo dielu CB7JB1R00 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 1 OHM 7W 5% CERAMIC WW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 408009 pcs Dátový hárok 1.CB7JB1R00.pdf2.CB7JB1R00.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.374" Square x 1.378" L (9.50mm x 35.00mm)
séria CB odpor 1 Ohms
Výkon (watty) 7W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená CB 7 1 5% B
CB715%B
CB715%B-ND
CB71JB
CB71JB-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 275°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 1 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound zloženie Wirewound