CB3JBR910
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB3JBR910 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CB3JBR910
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.91 OHM 3W 5% CERAMIC WW
listoch: 1.CB3JBR910.pdf2.CB3JBR910.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie CB3JBR910
Číslo dielu CB3JBR910 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.91 OHM 3W 5% CERAMIC WW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 787245 pcs Dátový hárok 1.CB3JBR910.pdf2.CB3JBR910.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±500ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.315" Square x 0.866" L (8.00mm x 22.00mm)
séria CB odpor 910 mOhms
Výkon (watty) 3W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená CB 3 0.91 5% B