CB15JB50R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB15JB50R0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CB15JB50R0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 50 OHM 15W 5% CERAMIC WW
listoch: 1.CB15JB50R0.pdf2.CB15JB50R0.pdf
  • správa
Špecifikácie CB15JB50R0
Číslo dielu CB15JB50R0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 50 OHM 15W 5% CERAMIC WW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 193314 pcs Dátový hárok 1.CB15JB50R0.pdf2.CB15JB50R0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.512" Square x 1.890" L (13.00mm x 48.00mm)
séria CB odpor 50 Ohms
Výkon (watty) 15W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená CB 15 50 5% B