CB15JB3R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB15JB3R00 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CB15JB3R00
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 3 OHM 15W 5% CERAMIC WW
listoch: 1.CB15JB3R00.pdf2.CB15JB3R00.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie CB15JB3R00
Číslo dielu CB15JB3R00 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 3 OHM 15W 5% CERAMIC WW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 204330 pcs Dátový hárok 1.CB15JB3R00.pdf2.CB15JB3R00.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±500ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.512" Square x 1.890" L (13.00mm x 48.00mm)
séria CB odpor 3 Ohms
Výkon (watty) 15W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená CB 15 3 5% B
CB1535%B
CB1535%B-ND
CB153JB
CB153JB-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 275°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 3 Ohms ±5% 15W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound zloženie Wirewound