CB10JB1R10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB10JB1R10 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CB10JB1R10
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 1.1 OHM 10W 5% CERAMIC WW
listoch: 1.CB10JB1R10.pdf2.CB10JB1R10.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie CB10JB1R10
Číslo dielu CB10JB1R10 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 1.1 OHM 10W 5% CERAMIC WW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 361075 pcs Dátový hárok 1.CB10JB1R10.pdf2.CB10JB1R10.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±500ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.374" Square x 1.890" L (9.50mm x 48.00mm)
séria CB odpor 1.1 Ohms
Výkon (watty) 10W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená CB 10 1.1 5% B