CB10JB100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB10JB100R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CB10JB100R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 100 OHM 10W 5% CERAMIC WW
listoch: 1.CB10JB100R.pdf2.CB10JB100R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie CB10JB100R
Číslo dielu CB10JB100R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 100 OHM 10W 5% CERAMIC WW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 325403 pcs Dátový hárok 1.CB10JB100R.pdf2.CB10JB100R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.374" Square x 1.890" L (9.50mm x 48.00mm)
séria CB odpor 100 Ohms
Výkon (watty) 10W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená CB 10 100 5% B