ASRM1JA6K80
Prehľad produktov
Číslo dielu: ASRM1JA6K80
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 6.8K OHM 1W 5% AXIAL
listoch: 1.ASRM1JA6K80.pdf2.ASRM1JA6K80.pdf
  • správa
Špecifikácie ASRM1JA6K80
Číslo dielu ASRM1JA6K80 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 6.8K OHM 1W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 540211 pcs Dátový hárok 1.ASRM1JA6K80.pdf2.ASRM1JA6K80.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient 0/ -1800ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.157" Dia x 0.433" L (4.00mm x 11.00mm)
séria ASRM odpor 6.8 kOhms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Poruchovosť - Detailný popis 6.8 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Metal Film