ASRM1JA47R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
ASRM1JA47R0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ASRM1JA47R0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 47 OHM 1W 5% AXIAL
listoch: 1.ASRM1JA47R0.pdf2.ASRM1JA47R0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie ASRM1JA47R0
Číslo dielu ASRM1JA47R0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 47 OHM 1W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 525194 pcs Dátový hárok 1.ASRM1JA47R0.pdf2.ASRM1JA47R0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient 0/ -1800ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.157" Dia x 0.433" L (4.00mm x 11.00mm)
séria ASRM odpor 47 Ohms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená ASRM1JA47R0TB
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 47 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Metal Film zloženie Metal Film