ASRM12JA100K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ASRM12JA100K
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 100K OHM 1/2W 5% AXIAL
listoch: 1.ASRM12JA100K.pdf2.ASRM12JA100K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie ASRM12JA100K
Číslo dielu ASRM12JA100K Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 100K OHM 1/2W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1016318 pcs Dátový hárok 1.ASRM12JA100K.pdf2.ASRM12JA100K.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient 0/ -1800ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
séria ASRM odpor 100 kOhms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 100 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Metal Film