GLST12010
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: GLST12010
Výrobca / Značka: Sprague Goodman
Popis produktu FIXED IND 12UH 740MA 280MOHM SMD
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie GLST12010
Číslo dielu GLST12010 Výrobca Sprague Goodman
popis FIXED IND 12UH 740MA 280MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 5299 pcs Dátový hárok
typ Molded tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.220" L x 0.157" W (5.60mm x 4.00mm)
tienenie Unshielded séria SURFCOIL® GLST
hodnotenie - Q @ Freq -
Balík / puzdro Nonstandard Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Ferrite
Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 12µH Výška - sedenie (Max) 0.122" (3.10mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 31MHz Vlastnosti -
Detailný popis 12µH Unshielded Molded Inductor 740mA 280 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 280 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 740mA Aktuálny - Sýtosť -