SMS24PD3
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SMS24PD3
Výrobca / Značka: Souriau Connection Technology
Popis produktu SMS 24C 24#16 PLUG
listoch: 1.SMS24PD3.pdf2.SMS24PD3.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie SMS24PD3
Číslo dielu SMS24PD3 Výrobca Souriau Connection Technology
popis SMS 24C 24#16 PLUG Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 29485 pcs Dátový hárok 1.SMS24PD3.pdf2.SMS24PD3.pdf
séria SMS Rozstup riadkov 0.200" (5.08mm)
stúpanie 0.200" (5.08mm) obal Bulk
Ostatné mená 1792-43469 Počet riadkov 4
Počet pozícií 24 Poznámka Contacts Not Included
Typ montáže Free Hanging (In-Line) Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti -
Typ upevnenia Latch Holder Detailný popis 24 Position Rectangular Housing Connector Plug White 0.200" (5.08mm)