SMS15PD3
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SMS15PD3
Výrobca / Značka: Souriau Connection Technology
Popis produktu SMS 15C 15#16 PLUG
listoch: 1.SMS15PD3.pdf2.SMS15PD3.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie SMS15PD3
Číslo dielu SMS15PD3 Výrobca Souriau Connection Technology
popis SMS 15C 15#16 PLUG Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 28119 pcs Dátový hárok 1.SMS15PD3.pdf2.SMS15PD3.pdf
séria SMS Rozstup riadkov 0.200" (5.08mm)
stúpanie 0.200" (5.08mm) obal Bulk
Ostatné mená 1792-43461 Počet riadkov 3
Počet pozícií 15 Poznámka Contacts Not Included
Typ montáže Free Hanging (In-Line) Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti -
Typ upevnenia Latch Holder Detailný popis 15 Position Rectangular Housing Connector Plug White 0.200" (5.08mm)