JDXCFDFD2T19MSN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: JDXCFDFD2T19MSN
Výrobca / Značka: Souriau Connection Technology
Popis produktu DBL END ASSY 19POS PLUG/PLUG 5'
listoch:
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 452 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 452 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie JDXCFDFD2T19MSN
Číslo dielu JDXCFDFD2T19MSN Výrobca Souriau Connection Technology
popis DBL END ASSY 19POS PLUG/PLUG 5' Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 452 pcs Dátový hárok
používanie - tienenie Shielded
séria JDX Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Dĺžka 5.00' (1.52m) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis Cable Assembly 5.00' (1.52m) farba Black
Typ kábla Round 2. konektor Počet nabitých pozícií All
2. konektor Počet pozícií 19 2. konektor Male
1. konektor Počet nabitých pozícií All 1. konektor Počet pozícií 19
Prvý konektor Male
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
JDXER2T003FSN
JDXER2T003FSN
výrobcovia: Souriau Connection Technology
popis: CONN RCPT 9POS PNL MNT SKT SLDR
Skladom: 1333 pcs
Stiahnuť ▼: JDXER2T003FSN.pdf
RFQ
výrobcovia: Weidmuller
popis: CABLE CONN 4POLE
Skladom: 3657 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
JDXFD2T003MSN
JDXFD2T003MSN
popis: CONN PLUG MALE 9POS SOLDER CUP
Stiahnuť ▼: JDXFD2T003MSN.pdf
výrobcovia: Phoenix Contact
popis: SAC-5P-MR/1 5-647/FS SCO BK
Stiahnuť ▼: 1410209.pdf
výrobcovia: Lumberg Automation
popis: 0985 810 100/3M
Stiahnuť ▼:
výrobcovia: Conec
popis: CONN FEMALE M12X1 AXIAL
Stiahnuť ▼: 43-10812.pdf
JDXER2T002FSN
JDXER2T002FSN
popis: CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP
Stiahnuť ▼: JDXER2T002FSN.pdf
JDXFD2T002MSN
JDXFD2T002MSN
popis: CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
Stiahnuť ▼: JDXFD2T002MSN.pdf
výrobcovia: Phoenix Contact
popis: CBL FMALE TO WIRE LEAD 5POS
JDXER2T001FSN
JDXER2T001FSN
popis: CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP
Stiahnuť ▼: JDXER2T001FSN.pdf
JDXFD2T001MSN
JDXFD2T001MSN
popis: CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP
Stiahnuť ▼: JDXFD2T001MSN.pdf
výrobcovia: HARTING
popis: M12 A-CODE 8PIN MALE, STRAIGHT A
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety