JBXPC2G19FSSDSMR
Prehľad produktov
Číslo dielu: JBXPC2G19FSSDSMR
Výrobca / Značka: Souriau Connection Technology
Popis produktu CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP
listoch: JBXPC2G19FSSDSMR.pdf
  • správa
Špecifikácie JBXPC2G19FSSDSMR
Číslo dielu JBXPC2G19FSSDSMR Výrobca Souriau Connection Technology
popis CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1869 pcs Dátový hárok JBXPC2G19FSSDSMR.pdf
Napätie 660V ukončenie Solder Cup
obal Bulk orientácia G
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet pozícií 19
Typ montáže Free Hanging (In-Line) Funkcia montáže -
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vložiť materiál Polyetheretherketone (PEEK) Ochrana proti vniknutiu IP40
Vlastnosti Backshell, Boot Adapter Typ upevnenia Push-Pull
Detailný popis 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Aktuálne hodnotenie 5A