JBXFE2G19FSSDSR
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: JBXFE2G19FSSDSR
Výrobca / Značka: Souriau Connection Technology
Popis produktu CONN PLUG FMALE 19POS SOLDER CUP
listoch: JBXFE2G19FSSDSR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
25 pcs
  • správa
Špecifikácie JBXFE2G19FSSDSR
Číslo dielu JBXFE2G19FSSDSR Výrobca Souriau Connection Technology
popis CONN PLUG FMALE 19POS SOLDER CUP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1168 pcs Dátový hárok JBXFE2G19FSSDSR.pdf
Napätie 660V ukončenie Solder Cup
tienenie Shielded Veľkosť škrupiny, MIL -
Veľkosť mriežky - Vložiť 2 Materiál skrinky Brass
Shell Finish Chrome over Nickel séria JBX
obal Bulk orientácia G
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet pozícií 19
Typ montáže Free Hanging (In-Line) Funkcia montáže -
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vložiť materiál Polyetheretherketone (PEEK)
Ochrana proti vniknutiu IP68 - Dust Tight, Waterproof Vlastnosti Backshell, Cable Clamp
Typ upevnenia Push-Pull Detailný popis 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Aktuálne hodnotenie 5A Kontaktný materiál -