JBXFD3G22MCSDSR
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: JBXFD3G22MCSDSR
Výrobca / Značka: Souriau Connection Technology
Popis produktu CONN PLUG MALE 22POS GOLD CRIMP
listoch: JBXFD3G22MCSDSR.pdf
  • správa
Špecifikácie JBXFD3G22MCSDSR
Číslo dielu JBXFD3G22MCSDSR Výrobca Souriau Connection Technology
popis CONN PLUG MALE 22POS GOLD CRIMP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1340 pcs Dátový hárok JBXFD3G22MCSDSR.pdf
Napätie 560V ukončenie Crimp
tienenie Shielded Veľkosť škrupiny, MIL -
Veľkosť mriežky - Vložiť 3 Materiál skrinky Brass
Shell Finish Chrome over Nickel séria JBX
obal Bulk orientácia G
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet pozícií 22
Typ montáže Free Hanging (In-Line) Funkcia montáže -
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vložiť materiál Polyetheretherketone (PEEK) Ochrana proti vniknutiu IP40
Vlastnosti Backshell Typ upevnenia Push-Pull
Detailný popis 22 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Aktuálne hodnotenie 5.5A
Kontaktný materiál - Kontakt Hrúbka ukončenia - párenie 19.7µin (0.50µm)
Kontakt Dokončiť - párenie Gold Typ konektora Plug, Male Pins
farba Silver Otvorenie kábla -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
JBXFD3G30MCSDSMR
JBXFD3G30MCSDSMR
výrobcovia: Souriau Connection Technology
popis: CONN PLUG MALE 30POS GOLD CRIMP
Skladom: 1223 pcs
Stiahnuť ▼: JBXFD3G30MCSDSMR.pdf
RFQ
JBXFD3G22FWSDSMR
JBXFD3G22FWSDSMR
popis: CONN PLUG FMALE 22POS SOLDER CUP
Skladom: 965 pcs
Stiahnuť ▼: JBXFD3G22FWSDSMR.pdf
RFQ
JBXFD3G22MCSDSR019
JBXFD3G22MCSDSR019
popis: CONN PLUG MALE 22POS GOLD CRIMP