JBXFD2G19MCSDSMR
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
JBXFD2G19MCSDSMR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: JBXFD2G19MCSDSMR
Výrobca / Značka: Souriau Connection Technology
Popis produktu CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
listoch: 1.JBXFD2G19MCSDSMR.pdf2.JBXFD2G19MCSDSMR.pdf
  • správa
Špecifikácie JBXFD2G19MCSDSMR
Číslo dielu JBXFD2G19MCSDSMR Výrobca Souriau Connection Technology
popis CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1638 pcs Dátový hárok 1.JBXFD2G19MCSDSMR.pdf2.JBXFD2G19MCSDSMR.pdf
Napätie 660V ukončenie Crimp
obal Bulk Ostatné mená SOU1576
orientácia G Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet pozícií 19 Typ montáže Free Hanging (In-Line)
Funkcia montáže - Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vložiť materiál Polyetheretherketone (PEEK)
Ochrana proti vniknutiu IP40 Vlastnosti Backshell, Boot Adapter
Typ upevnenia Push-Pull Detailný popis 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Aktuálne hodnotenie 5A Kontaktný materiál -