JBXFD2G16MCSDSR
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: JBXFD2G16MCSDSR
Výrobca / Značka: Souriau Connection Technology
Popis produktu CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP
listoch: 1.JBXFD2G16MCSDSR.pdf2.JBXFD2G16MCSDSR.pdf
  • správa
Špecifikácie JBXFD2G16MCSDSR
Číslo dielu JBXFD2G16MCSDSR Výrobca Souriau Connection Technology
popis CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1782 pcs Dátový hárok 1.JBXFD2G16MCSDSR.pdf2.JBXFD2G16MCSDSR.pdf
Napätie 730V ukončenie Crimp
obal Bulk orientácia G
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet pozícií 16
Typ montáže Free Hanging (In-Line) Funkcia montáže -
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vložiť materiál Polyetheretherketone (PEEK) Ochrana proti vniknutiu IP40
Vlastnosti Backshell Typ upevnenia Push-Pull
Detailný popis 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Aktuálne hodnotenie 6A